5 Aralık 2012 Çarşamba

"KAPIŞMA"

14 Aralık Cuma akşamı saat 21:00'de Küçükçiftlik Park'ta kurulacak olan iki farklı sahnede karşı karşıya gelecek olan iki grup muhteşem bir akşam yaşatacak gibi görünüyor. Onyedi'den fazla ülkede yapılan ve yapıldığı her yerde müzikseverlere daha önce hiç yaşanmamış bir müzik tecrübesi sunan bu organizasyonun Türkiye ayağında Athena ve maNga'nın performansına tanıklık edeceğiz. Bir köşede Eurovision 4.sü Athena diğer köşede Eurovision 1.liğini kıl payı kaçıran maNga. Biletler internette satışta Tam 55TL - Öğrenci 35TL, malesef 18 yaş sınırı var, yani 18 yaşından arkadaşlarımızın eğlenmeye hakkı yok :P böyle güzel organizasyonlara gölge düşüren zırvalıklar bunlar, arkadaş gruplarımızda 15-17 yaşlarında kardeşlerimizde oluyor ve bu tarz organizasyonlara götüremiyoruz, bakalım nasıl bir çare bulacağız. Konserin içeriğinden bahsedecek olursam dört raund şeklinde gerçekleşiyor. 

1.Raund - İki grubun da birlikte belirledikleri bir parçayı coverlayarak yorumlayacaklar.

2.Raund - Bir grup çalmaya başladığı şarkısını yarıda kesecek, diğeri kaldığı yerden devam edecek. 
 Bu tur iki kez yapılacak.

3.Raund - Bu raundda da iki grupta kendi şarkılarını üç farklı tarzda yorumlayacaklar.

4.Raund - İşte geldik en çetrefelli kısmaaa =) bu raund da gruplarımız konuk bir sanatçıyı sahneye çağırıp şarkıyı birlikte yorumlayacaklar. Yani Athena Şebnem Ferah'ı çağırabilir ya da maNga Emre 
 Aydın'ı çağırabilir. Bu örnek hayallerinize kalmış artık çünkü süpriz kimse bilmiyor.


5 yorum:

 1. buna gitmek için 200 tlmi bile verirdim ama bize çokçokçok uzak zaten 200 liramda yok -_-''

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. =( nerdesinki 35 TL öğrenci, bende gitmek istiyorum bakalım iş yerinden cuma günü taksim taraflarına nasıl geçicem onu düşünüyorum..

   Sil
 2. Çok güzel ya. Bizde iyi eğlenceler diyelim sana bari.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler bari evri badi hihhohhu

   Sil