5 Mart 2013 Salı

"Karşı Konulamaz"Karşı konulamayacak kişiler, duygular vardır. Bir de onları isteyen duygulara engel olmak zincir vurmak ayrı bir sabır, güç ister. Zincirler kırılsa dünyalar ters döner.  Sahi herkeze istediğini vermeye çalışırken de çok yoruluyor insan, bazen atla arabaya git diyor içimdeki zincirlere vurduğum adam ! Yol nereye götürürse artık, ya bir yarin koynuna ya da uçurumdan Sonsuzluğa ...


28 yorum:

 1. ooofff! sen gittikçe daha da güzel yazmaya başlıyorsun. Aşkı bulursan bu güzel cümlelerden mahrum etme bizi. :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yok canım ya birden geliyor yazıyorum işte, tetikleyen birşey olsun işte

   Sil
  2. İşte o tetikleyen şey yani aşk gelirse biz seni zor görürüz diye korkuyoruz Özlemcimle, anlatabildik mi derdimizi? :))

   Sil
  3. =)) aşk ne tür bir etki yapar bilmiyorum

   Sil
  4. Siz kimsiniz ya, tanımıyorum ben sizi. hahahaha... dersin. Kız arkadaşında Sonsuz! tabi adını kullanacak. ( Sonsuz demez herhalde) Senin bloguna Özlem adında iki tane kız var. Niye yorum yapıyorlar sürekli yazılarına. Ben olsam derim kıskancım hehehe... Sen de: Aman takma sen onları kafadan çatlak onlar azcık :D

   Sil
  5. Biz sendeki etkisini tahmin edebiliyoruz =)

   Sil
  6. hahaha aynen.. Ben olsam bende kıskanırdım. İkide bir ne yazıyor bunlar sana ya, dondurma delisiymiş bir kazan dolusu dondurmanın içinde boğarım ben onu.. diyebilir mesela :D İki çatlak yazsın yazsın dursun boşver sevgilim sen onları diyebilirsin sende:)

   Sil
  7. Sizlerden dolayı bir kıskanma durumu olabilir. ama kız ark böyle bir blogumun olduğunu bilmeyede bilir ! bilmemesinde sakınca görmüyorum çünkü vicdanen rahatım, sonuçta burda aykırı bişiler yapmıyorum !!

   Sil
  8. Şöyle bir şey var ama,kız arkadaşının kıskanması için burada aykırı birşeyler yapmana gerek yok, bir kızın sana arkadaşça bile olsa yorum atması kafi :D :D Tabi söylememe olanağında var.:)

   Sil
  9. Sonsuz şimdi kız arkadaşının blogu olsa onun da samimi olduğu iki erkek olsa kıskanmaz mısın? hadi kıskanırsın hem de nasıl. Bu aykırı bir şey yapıp yapmama meselesi değil. Hhehehehe... iyi biz kız arkadaşına haber veririz :D blogunu! Kötüyüz biz kötüyüz...

   Sil
  10. Güveniyorsam kıskanmam ! Bachata yapmayacaklar ya =D

   Sil
  11. Abez olmayacak konular dışında, kıskanılmaması gerekir sonuçta sizler benim hayatımın birer parçasısınız ! Sizden sonra hayatıma dahil olan birinin böyle saçma şeylerden dolayı kıskanıp sorun çıkarmaya hakkı yok. Dediğim gibi kıskanırsın ama sorun çıkarmazsın, ki bende sevdiğini kıskanan bir adamımdır.

   Sil
  12. İyi bizleri hele bir unut! Öyle bir şey olduğunda seni destekleyecek, içtenlikle tebrik edecek kişileriz biz unutma. Sen de bizim hayatımızın bir parçasısın. Azcık kıskançlık iyidir.

   Sil
  13. Hele bir unutmaya teşebbüs et! Seninle beraber bizde çok mutlu olur, senin adına çok seviniriz.İyi ki varsınız canlarım:D

   Sil
  14. he le haydi halaya la leleleleleleel hoydaaa =D

   Sil
  15. Oy oy kedilerim beniiim! Gelin yamacıma sarılacam size hahahahaha... dalga geçmiş bi de ya halaya diye. Ohhhh sohbet alanına çevirdik blogunu :))

   Sil
  16. Sonsuz kızmadan terk edelim bloğunu :)

   Sil
  17. O çoktan kızdı hehehehe... yok be o bize kızmaz. Daha ne güldürüyoruz. Adam halay çekecek o derece.

   Sil
  18. O da doğru halaya bağladı:)) İyi ya artık yeni mekanımız burası olur bir süre:D

   Sil
 2. Neler dönmüş neleer :)) Sonsuz sen ne şanslı bi insansın. Gör bak seni düşünen, seven, mutlu olmanı isteyen ne çok insan var :)
  Bu arada öyle matina yapıp bloğa yok efendim "öyle mutluyum ki yazıcak bişi bulamıyorum, haydi byeee" gibi şeyler yazmak yoook! (demesem eksik kalırdım :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende sizleri seviyorum =) hepinize mucmuc ^-^ iyiki varsınız
   Aslında merak ediyorum aşk olursa hayatımda yazacağım şeyler nasıl olur =) ben canım yanınca ya da çok yoğunlaşınca yazıyorum çünkii

   Sil
 3. Konu dışı bir yorumum olacak. Blogun her yerine baktım ama İzleyiciler bölümü yok. Neden? :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Güzel dostum takip eden arkadaşları bende takip etmek istiyorum ama yeteri kadar yetemeyebiliyorum, elimden geldiği kadar şuan itibari ile blogumda olan arkadaşlara bakınıp göz atmaya çalışıyorum, yine de ihmal ettiğim güzel arkadaşlar vardır. Şimdi yeni yeni katılan arkadaşlar çoğaldıkça bu ego meselesi haline gelmeye başlıyor takipçi arttıkça artsın istemeye başlıyor insan şahsi düşüncem tabi, bende 150 küsür oldu kaldırdım takip butonunu =) mesela senin siten çok çok sakin kafayla incelenip gezilmesi gereken güzel bir site ama iş yoğunluğu olunca bu zor olabiliyor..

   Sil
  2. Dediğin doğru ama ben yeni yazıları vs. Blogger'ın Okuma Listesi'nden takip ediyorum. Bu şekilde haberim olmuyor o yüzden. :D

   Sil
 4. Zincirlerin olduğunda; aniden kaçmalısın. Nefes al:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Zincirler izin vermiyor işte =)

   Sil
  2. Senin küçük paragraflarını okumak insana huzur veriyor dili gerçekten harika kullanıyorsun

   Sil
  3. teşekkürler kumikurin

   Sil