1 Şubat 2018 Perşembe

Jet SosyeteVallahi fragmanı izledim kendimi buraya attım, Gülse Birsel'e övgüler yağdırdık, Aile Arasında yıktı geçti dedik ama yeni dizisinin fragmanı büyük korku düşürdü içime, fragmandan dolayı yapılan eleştirilere lütfen kızmasın, onlar nasıl tiplemeler ya, Derya Karadaş yan rol olması dışında devamlı izlenebilecek bilindik üslubuyla cidden tahammül limitlerini zorluyor ve Sarp Apak tiki concon tiplemesiyle cidden baydı(Aile Arasında ki Fatih Artman çok güzel olabilirdi). Cengiz Bozkurt ve Çağlar Çorumlu' yu gördüğümde offf iki bomba adam aynı projede süper bir şey geliyor demiştim ama Çağlar Çorumlu' nun sıradanlaşan orta Anadolu şiveli çok bilmiş tiplemesi hevesimi kaçırdı. Fragmandaki diğer izlenimim Türk Malı ile Avrupa Yakası kırması bir kurgunun olduğu, Erman Kuzu' yu (Şafak Sezer) Avrupa Yakasındaki ofise benzer bir yere müdür yapıyor oradan da hafiften Burhan Altıntop' a göz kırpıyoruz, normalde Bartu Küçükçağlayan' ı da çok severek izlemem ama Yalan Dünya da ki tiplemesinden zıt başka bir role bürünerek şaşırtan tek tipleme olmuş. Sevmediğim çok oyuncu var bir diğeri de Enis Arıkan, hafif şekerli feminen rolü verilmiş ama bunun yerine de Ayta Sözeri olabilirdi. Fatih Artman' dan sonra ikinci önerim oldu ama yetmez, bence Aile Arasında ki kadrodan çokça oyuncuyla bu projede de devam edebilirdi. Yalan Dünya' nın ikinci sezonu hariç ilk sezonuna bile yaklaşamayacak derecede görünüyor. Umarım biz büyük beklenti ve özlemle bekleyenleri yanıltarak utandıran bir proje olur.


7 yorum:

 1. Düşüncelerime tercüman olmuşsun, bende büyük beklentiye girmiştim ama resmen Şafak Sezer'in o saçma dizilerine benzemiş.. Umarım sadece fragman kötüdür..

  YanıtlaSil
 2. Nedense fragmanın özensiz çekildiğini düşünüyorum. Bazı kişileri tekrar bu dizide görmeyi beklemiyordum, umarım beklentinin üstüne çıkarlar :/
  Bakalım görelim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Misal hangi kişiler =)

   Sil
  2. Sarp Apak, Derya Karadaş, Ayşenil Şamlıoğlu vs. ya da bu tipleri tamamen ters köşe yapıp daha önce yarattıkları karakterlerin dışına çıkarırdı.. düşüncem öyle :)

   Sil
  3. Ah Hasibe Eren diyeceğime Ayşenil Şamlıoğlu yazdım.. yanlış oldu.. :/

   Sil
  4. Bende diyorum Ayşenil Şamlıoğlu'nu ilk defa Gülse dizisinde görüyorum =) Hasibe Eren sanki klişe ev hanımı tiplemesi değil de daha farklı bir rol oynayacakmış gibi, fragmanda da çok görünmüyor.

   Sil